Sponsorlar

  • Cozzy Socks bu yıl hem ayaklarımızı saracak hem de maddi sponsor olarak bize destek olacak. Tur boyunca Cozzy Socks’tan gelecek hediyeleri de takipçilerimizle paylaşacağız. Desteğin için Teşekkürler Cozzy

Türkiye turu için maddi ve manevi desteğini eksik tutmayan Fatih Ertörün bu turda da yanımızda olacak. Ekipman konusunda alacağımız desteğin yanı sıra Kadans Bisiklet’ten gelecek hediyeleri de dağıtıyor olacağız.

Bisikletlerimizin yola hazır olması için tüm titizliğiyle çalışan Ustamız Tamer Tasar‘a da alın teri için teşekkürü borç biliyorum.

  • Web sayfamın çevirisi ve Türkiye Turunda çektiğim Videolara Altyazı ekleme konusundaki desteğinden dolayı Dragoman Dil Teknolojileri şirketine ve Ümit Özaydın‘a teşekkür ederim. Dragoman bu turumuzda bize forma sponsoru oluyor.

Sözlü, Yazılı çeviri, Altyazı çevirisi, Telefonda çeviri ihtiyaçlarınız için Dragoman’la iletişime geçebilirsiniz. Bünyesinde anadil (native) editörleri barındıran ender çeviri şirketlerinden olan Dragoman, Türkiye’deki çoğu büyük ölçekli şirketlerin çevirilerini büyük bir titizlikle ve güvenlik korumalı ağında çeviriyor.

Meslektaşım Ceren Sönmez, Kral çevirmen Bora Şarman ve Türkçe’de yaptığım anlam hatasını yakalayıp yüzüme çarpan araştırmacı editörümüz Ahmet Serdar Dündar’a teşekkürlerimi sunuyorum 🙂

  • İzmir, Tasarımcı Elif Özaydın (eliconcept)

Yaratıcı Logo desteği için Elif’e teşekkürler 🙂 Türkiye turu için Elif özel bir Logo tasarımı yapmıştı.